Yarım Asırlık Tecrübesiyle

Üretimin her safhasını kendi içine alan (mimarlık, inşaat, mobilya, cilahane, elektrik, mekanik, metal-paslanmaz) 7000 m²’lik entegre tesisiyle, perakende mağazacılık sektöründe dünya’nın önde gelen kuruluşlarına hizmet vermektedir. Bof Design, yılda 300’ü aşkın proje ve en az 160 adet anahtar teslim uygulamalarıyla sektörde lider bir konuma ulaşmıştır. Bünyesinde bulundurduğu; mimar, iç mimar, mühendis kadroları ve nitelikli personelleri ile mimari tasarımdan başlayan ve üretim ile devam eden süreçleri titizlikle takip etmektedir.

Yıllardır yapmış olduğu işler ve mağazalarını açtığı firmaların çokluğu ile sektörde sağlam ve emin adımlarla ilerleyen Bof Design yeni konseptler tasarlamaya, bunları hayata geçirmeye devam etmektedir. Yerli ve yabancı markalar ile portföyünü de herzaman yenilemekte ve büyütmektedir.

 

Perakende mağazacılık sektöründe Dünya'nın, önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyoruz. Mimarı tasarımdan başlayan ve üretim ile devam eden tüm süreçleri titizlikle takip ediyoruz.

Vizyon

Özgün tasarım ve hizmet yelpazemizi sürekli genişletmek ve büyütmek, sıra dışı fikirlerin ve hayal gücünün önünü açmak öncelikli vizyonumuzdur. Yenilikleri takip ederek bünyemize katmak hayat görüşümüzdür.

Misyon

Müşteri haklarını korumak ve memnuniyetlerini arttırmak. Takip eden değil, takip edilen olmak.

İletişime Geçin