Modern Bakış Açısı ve Tecrübesiyle…

20 yılı aşkın süredir sektöründe Bof Design markası ile yer alan ve Dünya’nın önde gelen kuruluşlarına hizmet veren firmamız, mimari tasarımdan başlayan ve üretim ile devam eden süreçlerde müşterilerine anahtar teslimi projeler yapan ve grubun lokomotif şirketi olmuş kuruluşumuzdur.

Kendi alanında bilgili ve deneyimli takım arkadaşlarımız ile üretimin her safhasını kendi içinde yapabilen 15.000 m2 alan üzerine kurulu olan 8000 m²’lik kapalı entegre tesisiyle hizmet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu; mimar, iç mimar, mühendis kadroları ve nitelikli personelleri ile henüz proje aşamasında yeni trendlere göre hizmetlerimizi çeşitlendirmekte, ekonomik kriterleri de göz önünde bulundurarak, elverişli çözümler üretebilme yetkinliğine ve gücüne sahiptir.

 

Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine dek sunduğu hizmetlerle, taahhütleri zamanında ve vaat ettiği kaliteyle  tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır

Yıllardır yapmış olduğu işler ve mağazalarını açtığı firmaların çokluğu ile sektörde sağlam ve emin adımlarla ilerleyen Bof Design yaratıcı ve özgün tasarımlar  oluşturarak, bunları hayata geçirmeye devam etmektedir. Yerli ve yabancı markalar ile portföyünü de her zaman yenilemekte ve büyütmektedir.

 

İletişime Geçin